Shenzhen Angehua Electronic Co.,LTD

Puste końcówki ceramiczne E Wkład papierosowy 0,8 ml dolny rozpylacz przepływu powietrza

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: VPOR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: skrzynka
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T (PayPal)
Możliwość Supply: 1000 sztuk/dzień
  • Szczegóły informacji
  • opis produktu

Szczegóły informacji

Materiał: Szklany zbiornik Ustnik: ceramiczna końcówka
Pojemność: 0,8 ml, 1,0 ml Wątek: 510 Wątek
Opór: 1,2-1,4ohm
High Light:

Ceramiczne końcówki E Wkład papierosowy

,

dolny wkład papierosowy E z przepływem powietrza

,

0.8ml bottom airflow atomizer

opis produktu

TH205 Puste końcówki ceramiczne E Wkład papierosowy Ceramiczna cewka 0,8 ml 1 ml wkładów waporyzować

Dane techniczne:

materiał
Ceramika + szkło
Pojemność
0,8/1,0 ml
Opór
1,2-1,4ohm
Wątek
510 Wątek
Cewka
Cewka ceramiczna
FUNKCJA
Górne dodawanie i dolny przepływ powietrza
 

 

 

 

Uwagi

 

1.
Należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszty wysyłki.Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.
2.
Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.
3.
Zgodnie z naszym doświadczeniem, niestandardowe sprawdzaj paczki losowo, około 0.5-1% paczek zostanie sprawdzonych i może naliczyć pewną taryfę.
4.
Aby zmniejszyć podatek importowy kupującego, a nawet zwolnić kupującego z podatku importowego, zadeklarujemy przedmiot o znacznie mniejszej wartości niż rzeczywista cena, którą klient zapłacił za przedmiot.
5.
Niższa zadeklarowana wartość nie będzie odzwierciedlać całkowitej ceny zapłaconej przez klienta ani ceny rynkowej przedmiotu i być może nie będzie odpowiednia dla krajów o innym specjalnym standardzie taryfowym.
O wysyłce
1).
Proszę podać swoje specjalne życzenia (kolor, opakowania, wartość deklaracji itp.) w UWAGI podczas dokonywania płatności.Czas realizacji konkretnego zamówienia różni się w zależności od rodzaju produktu i stanu magazynowego.Przeważnie czas przetwarzania może wynosić od 3 do 15 dni roboczych od otrzymania płatności.
2).
Wszelkie zamówione przedmioty zostaną wysłane dopiero po otrzymaniu płatności przez stronę trzecią (bank). Wysyłamy przedmiot do klientów za pośrednictwem Chinapostair, EMS, UPS, DHL, Fedex lub Air Mail, zgodnie z rzeczywistą sytuacją.
3).
Po wysłaniu paczki zostaniesz powiadomiony e-mailem z numerem śledzenia.Czas dostawy opiera się na różnych krajach lub regionach na całym świecie.
4).
Jeśli chodzi o miejsca dostawy (Twój adres), gdzie dostępne są tylko DHL lub UPS, jeśli jest to tzw. obszar zdalny przez DHL lub UPS, dodatkową opłatę ponosi kupujący.
5).
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki związane z wysyłką, opóźnienia lub inne kwestie wynikające z przewoźników lub z przyczyn siły wyższej.
6).
W przypadku paczki zagubionej w drodze do miejsca docelowego postaramy się jak najlepiej skontaktować z firmą ekspresową i zaktualizować najnowsze informacje dla Ciebie.Może jednak nastąpić opóźnienie w odpowiedzi ze względu na różnicę czasu.
 
 
 
 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych